Marzysz o mieszkaniu w cichej, spokojnej okolicy, w pobliżu natury i pięknych krajobrazów, ale jednocześnie chciałbyś pozostawać blisko Warszawy? Cenisz sobie luksus, elegancję i nowoczesność w jednym? Jeżeli tak, to osiedle Ventana z pewnością przypadnie Ci do gustu i stanie się twoim miejscem na Ziemi!

Zachwycające widoki, czyste powietrze, liczne udogodnienia i atrakcje oraz domy w najwyższym standardzie – tym właśnie charakteryzuje się kameralne i nietuzinkowe osiedle Ventana, znajdujące się w odległości zaledwie 10 kilometrów na południe od Warszawy, w Walendowie, w pobliżu Nadarzyna i Magdalenki. Inwestycja w tutejszy dom to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuje odskoczni i ukojenia od wielkomiejskiego gwaru, ale z drugiej strony zawsze chce mieć możliwość w dowolnej chwili i w krótkim czasie wrócić do stolicy.

Ventana to także gwarancja dobrze wydanych pieniędzy z uwagi na fakt, iż osiedle wybudowane zostało przez uznanego dewelopera – polski oddział brytyjskiej firmy Westmark Developments, zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami sztuki budowlanej, a także z zachowaniem wszelkich architektonicznych trendów, cechujących tego typu luksusowe kompleksy mieszkaniowe. Świadczą o tym m.in. liczne pozytywne opinie specjalistów z branży oraz nagrody i wyróżnienia w rozmaitych plebiscytach, którymi uhonorowany został projekt osiedla Ventana.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w tej niezwykłej lokalizacji mają możliwość nabycia domu o zróżnicowanym metrażu oraz wyglądzie, zależnie od własnych potrzeb i upodobań. Rezydencje zaprojektowano w ten sposób, by stanowiły one harmonijną kompozycję klasycznej architektury oraz eleganckiej estetyki na wzór angielski. Zamierzony efekt udało się osiągnąć w stu procentach, a bliskość niezwykle urokliwych krajobrazów sprawia dodatkowo, że w miejscu tym nie sposób się nie zakochać.

Na korzyść kompleksu Ventana przemawiają także liczne atrakcje oraz udogodnienia z myślą o mieszkańcach. Do ich dyspozycji deweloper oddaje w pełni wyposażony Club House, idealny na okolicznościowe przyjęcia i spotkania z sąsiadami, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci oraz prywatny park i stawy, dające możliwość ciągłego obcowania z naturą.

Osiedle Ventana to oprócz tego także gwarancja bezpieczeństwa, gdyż kompleks ten to również w pełni zamknięta przestrzeń, monitorowana i chroniona przez całą dobę. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się niczym niezmąconym spokojem i w pełni zrelaksować się np. po ciężkim dniu w pracy bądź też miło spędzić czas w gronie najbliższych.

Luksus na wyciągniecie ręki – w przypadku osiedla Ventana stwierdzenie to zdecydowanie nie jest przesadzone, w związku z czym naprawdę warto mocno rozważyć zakup domu w tym miejscu.

Dodaj komentarz